Made in Olimp

Tworzymy suplementy diety i odżywki sportowe, które odpowiadają na Wasze potrzeby

olimp sport

O firmie

Mamy ponad 30 lat doświadczenia w produkcji suplementów diety i odżywek dla sportowców. Nasze korzenie sięgają czasów transformacji ustrojowej w Polsce i z dumą możemy powiedzieć, że to my tworzyliśmy rynek nowoczesnej suplementacji w sporcie w naszym kraju. Jesteśmy w 100% polskim przedsiębiorstwem. Stawiamy na nowoczesność i innowacyjność – wartości te zapewniamy dzięki najnowocześniejszemu zapleczu badawczo rozwojowemu w branży. Produkty Olimp Sport Nutrition czerpią z farmaceutycznych standardów produkcji Olimp Labs – marki produkowanych przez nas leków i farmaceutyków. W trosce o zdrowie i sportowy rozwój klientów wyznaczamy wysokie standardy jakościowe znacząco przewyższając stawiane nam formalnie wymagania.

Mocne strony

Wysokie standardy

Nasze linie produkcyjne realizują wysokie, farmaceutyczne wymagania stawiane produkcji leków i produktów medycznych. Spełniamy standardy prawa polskiego oraz powszechnie stosowane światowe normy w branży farmaceutycznej. Potwierdzeniem wysokiej jakości są nagrody i certyfikaty przyznawane Olimp Labs przez instytucje certyfikujące oraz środowiska naukowe i konsumenckie.

Mocne strony

Ośrodek badawczy

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Olimp Labs umożliwia w praktyce zachowanie wysokiech standardów jakości i bezpieczeństwa w zakresie produkcji farmaceutyków i suplementów diety. W nowocześnie wyposażonych laboratoriach i pracowniach Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Olimp Labs prowadzimy rzetelne badania i analizy, w tym badania kliniczne i stabilnościowe produktów pilotażowych.

Mocne strony

Działalność naukowa

Ważnym elementem pracy Olimp Labs jest działalność naukowa ukierunkowana na farmację, dietetykę i fizjologię. Nasza wykwalifikowana kadra współpracuje z jednostkami naukowo-badawczymi, związkami sportowymi i sportowcami, doskonaląc wprowadzane do obrotu produkty oraz świadcząc usługi doradcze dla jednostek zewnętrznych w kraju i za granicą.

Mocne strony

Nowoczesne zaplecze

Aby wdrażać innowacyjne rozwiązania i rozwijać nowe możliwości w branży farmaceutycznej, stale rozwijamy nasze zaplecze technologiczne. Nasze pracownie i laboratoria w Ośrodku Badawczo-Rozwojowym Olimp Labs są wyposażone w ultranowoczesną aparaturę badawczą i wysokiej klasy urządzenia techniczne do produkcji w skali laboratoryjnej i półtechnicznej.

Mocne strony

Bezpieczeństwo

Jesteśmy odpowiedzialni za zdrowie i dobre samopoczucie naszych Klientów, stąd też przykładamy dużą wagę do jakości stosowanych surowców. Dzięki prowadzonym analizom i badaniom zapewniamy bezpieczeństwo i skuteczność produkowanych wyrobów.

Co nas wyróżnia?

Wysoka jakość produktów

Przestrzegamy surowych norm jakościowych, dzięki czemu zapewniamy satysfakcję Klientów. Nasza kontrola jakości składa się z trzech niezależnych typów badań analitycznych (mikrobiologiczne, fizyko-chemiczne i organoleptyczne). Ponadto, posiadamy nowoczesny i świetnie wyposażony Ośrodek Badawczo-Rozwojowy, którego kadra zajmuje się rozwojem i doskonaleniem naszych produktów.

Produkty spełniające wysokie standardy

Jakość potwierdzona certyfikatami

Otrzymane certyfikaty potwierdzają spełnianie przez Olimp Sport standardów jakości i wymagań dla rynku suplementów diety i odżywek sportowych

Doceniane

Produkty

Nasze topowe produkty mają międzynarodowe uznanie!

Vita-Min Multiple Sport otrzymał prestiżową, amerykańską nagrodę “CPG Editor’s Choice Award”.