Olimp team

Marka polecana przez Najlepszych

Marka wybierana przez najlepszych

Oni już są z nami

Jesteśmy dumni z możliwości współpracy z tak wieloma sportowcami, którzy w nas wierzą i nas wspierają. Poznaj drużynę Olimp Team oraz zainspiruj się ich osiągnięciami i marzeniami. Zostań jednym z nas i zmieniaj codzienne treningi w coś niesamowitego z #OlimpTeam!

Dowiedz się więcej
POZNAJ OLIMP TEAM

Ambasadorzy Olimp Sport

Poznaj sportowców, którzy łączą się pod flagą #OlimpTeam i promują aktywny tryb życia na co dzień!

210930151503
kerrysexton_ifbbpro
Kerry Sexton
210930150538
sophiebrewster_
Sophie Brewster
dołącz do nas

ZOSTAŃ NASZYM AMBASADOREM

Chcesz dołączyć do Olimp Team? Daj nam znać wypełniając formularz i stań się ambasadorem aktywnego stylu życia!

  ONI WYBRALI OLIMP SPORT

  NASI AMBASADORZY

  Alicja Pyszka-Bazan

  Wielokrotna zwyciężczyni zawodów triathlonowych,  w tym Mistrzostw Świata Federacji Challange. W przeszłości została Mistrzynią Polski Bikini Fitness oraz Mistrzynią Polski Juniorów w pływaniu na 800 metrów

  Piotr Lisek

  Zawsze stawiam sobie poprzeczkę bardzo wysoko i tego samego oczekuję od moich partnerów. Jeśli chcesz być najlepszy, musisz pracować z najlepszymi! Olimp to wsparcie, którego potrzebuję!

  Mariusz Pudzianowski

  W marce Olimp Sport Nutrition cenię wysoką jakość produktów oraz możliwość wyboru spośród szerokiego asortymentu suplementów.

  Kasia Dziurska

  Od ponad 6 lat jestem związana z marką Olimp Sport Nutrition. Wysoka jakość, różnorodność produktów, super team i przyjacielska atmosfera – to jest to, co cenię najbardziej w #OlimpTeam!

  Ada Kaczmarek

  Olimp Sport to najlepszy team, jaki mogłam sobie wymarzyć! Figuruje na rynku międzynarodowym, nie tylko polskim. Suplementy posiadające wysoką jakość to wystarczający argument, aby być dumnym z bycia częścią tej marki.