Krystian Korzeniowski

Profesjonalny kierowca wyścigowy, który przesiadł się z wirtualnego, do prawdziwego bolidu. Finalista GT Academy, członek zespołu Olimp Racing.

Karol Basz

Utytułowany polski kierowca wyścigowy. Kartingowy Mistrz Świata, dwukrotny Mistrz Świata Lamborghini w klasie PRO AM, członek zespołu Olimp Racing.

Alicja Pyszka-Bazan

Wielokrotna zwyciężczyni zawodów triathlonowych,  w tym Mistrzostw Świata Federacji Challange. W przeszłości została Mistrzyni Polski Bikini Fitness oraz Medalistką Polski Juniorów w pływaniu na 800 metrów

Mariusz Pudzianowski

Pięciokrotny mistrz świata Strongman, zawodnik MMA. Aktualnie jego sportowym marzeniem jest zawalczyć i wyjść zwycięsko w 3 kolejnych walkach, bez żadnych kontuzji. Zdecydował się na markę Olimp Sport Nutrition ze względu na bardzo wysokiej jakości produkty oraz szeroki asortyment.

Patrycja Słaby

Zawodniczka Bikini Fitness, wielokrotnie zdobywała tytuł Mistrzyni Świata, Europy oraz Polski, zdobyła też złote medale na Arnold Classic Europe 2019 oraz Diamond Cup Rome 2019.

Katarzyna Oleśkiewicz-Szuba

Dwukrotna Mistrzyni Polski Bikini Fitness oraz Finalistka Mistrzostw Europy. Jej plany sportowe zakładają poprawienie wyniku na Mistrzostwach Europy i reprezentowanie Polski na Mistrzostwach Świata. Jest zdania, że jeśli się czegoś chce, to trzeba nad tym ostro pracować.

Kasia Dziurska

Trenerka personalna, motywatorka i promotorka zdrowego stylu życia. Na co dzień pomaga w osiąganiu celów sylwetkowych. Związana z marką Olimp Sport od ponad 6 lat!

Mateusz Płachta “Kura”

Sześciokrotny Mistrz Polski w street workout i kalistenice. Trenuje od 15 roku życia, samouk. Wybrał firmę Olimp do współpracy, bo jak sam mówi jest to wiodąca marka na rynku wysokiej jakości suplementów.

Piotr Lisek

Polski lekkoatleta w skoku o tyczce. Wielokrotny medalista: halowych mistrzostw Polski, mistrzostw świata, halowych mistrzostwa świata i halowych mistrzostw Europy. Rekordzista Polski – w 2019 roku pokonał poprzeczkę zawieszoną na wysokości 6.02 m.

Krzysztof Ferenc „Wujaszek Fericze”

Były kulturysta, trener personalny, instruktor kulturystyki, motywator. Prowadzi program telewizyjny „Kanapowcy”, w którym pomaga zmienić uczestnikom swój styl życia.