Nowi sportowcy w #OlimpTeam!

Biuro prasowe
11/03/2022

Dwoje reprezentantów kulturystyki, triathlonistka oraz lekkoatleta dołączyli do grona ambasadorów Olimp Sport Nutrition.

Zespół ambasadorów Olimp Sport Nutrition tworzy ponad stu sportowców na całym świecie. To zawodnicy wielu dyscyplin, w tym szczególnie przedstawiciele sportów siłowych, z których wywodzi się firma. #OlimpTeam to jednak także m.in. lekkoatleci czy triathloniści. Szeregi właśnie tych trzech dyscyplin sportowych zostały wzmocnione najnowszymi współpracami.

Alicja Pyszka-Bazan – w tym roku skończyła 29 lat, a w swojej kolekcji medalowej ma już krążki z Mistrzostw Polski Juniorów w pływaniu oraz zwycięstwa w zawodach triathlonowych na dystansie Ironaman. Pomiędzy tym wszystkim została także Mistrzynią Polski w Bikini Fitness oraz urodziła córkę. Obecnie skupia się na startach w zawodach triathlonowych, celując w tym sezonie w Mistrzostwa Polski, Europy i Świata. Jednak już początkiem marca zwyciężyła w Dubaju podczas zawodów Ironman 70.3.

Sandro Sołowiej – dwudziestodwuletni zawodnik kategorii Men’s Physique z Opola. To Mistrz Wielkopolski, Mistrz Polski Juniorów oraz Overall, zwycięzca Pucharu Polski oraz podwójny złoty medalista Arnold Classic. Plan Sandro na ten rok jest prosty – całkowicie zdominować kategorię Fitness Plażowe.

Joanna Tańska – dwudziestoczteroletnia zawodniczka Bikini Fitness. W swojej karierze zdobyła już Mistrzostwo Wielkopolski juniorek i seniorek, Mistrzostwo Polski Juniorek, Puchar Polski, Mistrzostwo Europy Juniorów i Seniorów, Mistrzostwo Świata Overall Juniorów oraz Mistrzostwo Świata Seniorów. Obecnie przygotowuje się do startów w lidze PRO.

Oliwer Wdowik – dwudziestolatek, który specjalizuje się w biegach sprinterskich. Zdobywał medale na olimpijskim festiwalu młodzieży w Baku, podczas Mistrzostw Świata Juniorów oraz podczas mistrzostw Polski. W 2021 jako pierwszy Polak w historii wystąpił w finale biegu na 100 metrów podczas mistrzostw świata juniorów. To chłopak, o którym wkrótce będzie bardzo głośno! Oliwer dołącza do lekkoatletycznego zespołu Olimp, w którym są już: Iga Baumgart-Witan, Piotr Lisek, Katarzyna Ździebło oraz Ada Sułek.

Indywidualnie dobraną suplementację zawodnicy będą regularnie pokazywać za pomocą swoich mediów społecznościowych. Kulisy ich przygotowań, w tym także elementy treningu oraz diety będą pojawiać się na oficjalnych kanałach w mediach społecznościowych Olimp Sport Nutrition. #RazemNaSzczyt

POSZERZ SWOJĄ WIEDZĘ

Powiązane artykuly